Home Predaj diamantov Databáza diamantov

Databáza diamantov

E-mail

Kvalitné prírodné diamanty, 100 % kvalita potvrdená certifikátom GIA, IGI, HRD, EGL

       Spolupracujem s najväčšou Izraelskou spoločnosťou v oblasti brúsenia a predaja diamantov. Môj dodávateľ disponuje pobočkovou sieťou v Antwerpách, Londýne, Tel Avive, New Yorku, Los Angeles, Tokyu, Hong Kongu. Špičková produkcia diamantov z brusičských dielni môjho dodávateľa, zaujala aj renomované svetové klenotnícke značky, ktoré dlhodobo nakupujú produkciu brúsených diamantov a vyrábajú z nej nádherné šperky pre top klientelu zo všetkých kontinentov.

      Môj dodávateľ je vlastníkom všetkých diamantov, ktoré ponúkam, nejedná sa o žiadneho sprostredkovateľa a ani žiadne web platformy dodávateľov s pochybnou ponukou. Všetky diamanty z mojej ponuky sú overené, nemajú sporný pôvod, a nenesú pre kupujúceho žiadne riziko.

      Mojim zákazníkom ponúkam výhradne diamanty špičkovej kvality. Neodporúčam nakupovať "výhodné/lacnejšie" diamanty, s nižšou kvalitou, hlavne pri výbruse a fluorescencii, vizuálny efekt takýchto diamantov je veľmi slabý, a väčšinou prinesie len sklamanie pre majiteľa.

      Mojim klientom doporučujem diamanty výhradne najvyššej kvality, ktoré sa vyznačujú špičkovým výbrusom 3xEXCELENT. Odporúčam zameriať sa na diamanty s fluorescenciou NONE. Veľmi dôležitý pri nákupe bruseného diamantu je certifikát kvality k diamantu, ktorý má byť vystavený svetovo uznaným gemologickým laboratóriom. V dnešnej dobe je vhodné, aby mal diamant laserom vypálené číslo certifikátu, viditelné pri 20x zväčšení. Pre laickú verejnosť je to jeden z praktických a jednoduchých spôsobov overenia pravosti diamantu.

Kontakt : 0907 996 790 - Anton Schwartz

e-mail : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Zakúpené diamanty Vám osadíme aj do šperkov, aktuálnu ponuku šperkov nájdete na www.sperkyschwartz.sk alebo Vám vyrobíme šperk podľa Vašej predlohy.

 

Hodnotenie kvality diamantu GIA

 

VÝHODNÉ CENOVÉ PONUKY

Garancia kvality, 10 ročné skúsenosti na svetovom trhu, spolupráca so svetovými brusičskými dielňami 

Šperky s diamantmi

Zásnubné prstene s diamantom
Náušnice s diamantmi
Prívesky s diamantmi

online shop

overiť cenu diamantu alebo diamantového šperku

Zdieľajte s nami

optimalizované pre tieto prehliadače

Rýchly Kontakt

Ing. Anton SCHWARTZ
tel. +421 907 996 790
e-mail : schwartz@schwartz.sk

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 546187

Kto je online

Aktuálne máme na stránkach 10 návštevníkov