Home Lupa na diamanty Literatúra

Diamanty - príručka hodnotenia diamantov - druhé vydanie

E-mail
Diamanty - príručka hodnotenia diamantov - druhé vydanie  - TU V PREDAJIDiamanty sú drahé kamene, ktorých hodnota sa zásadne mení v závislosti na kvalite (farba, čistota, výbrus). Hodnotenie diamantov je medzinárodne štandardizované a odborníci sa na ňom celosvetovo zhodujú. Ako v Česku tak aj na Slovensku doposiaľ nevyšla žiadna seriózna publikácia, zaoberajúca sa touto tematikou. Je smutné, že na Slovensku nielen zákazníci nevedia, aké diamanty kupujú, ale veľakrát ani klenotníci nevedia, aké diamanty predávajú. Kniha by mala túto medzeru vyplniť.

Kniha je určena záujemcom o nákup alebo predaj diamantov, investorom, klenotníkom, gemólogom, starožitníkom, kunsthistorikom, študentom prírodných vied, organizáciám použivajucim diamanty, učňom v odbore klenotník-hodinár a študentom a pedagógom šperkárskych škôl. Naviac je kniha vhodná pre každú ženu, ktorá sa chce informovať o tom, aký seriózny darček dostala. Pre pochopenie knihy nie je nutné odborné vzdelanie.

Kniha je presným prekladom deviateho (posledneho) vydania knihy Verenz Pagel-Theisen, ktorá je okrem iného používaná na výuku diamantových kurzov DGemG v Idar-Obersteinu. Kniha je tlačená z originálnych obrázkov a príprav pre tlač. Kniha je vydaná v rovnakých upravách a vysokej kvalite.

Kniha je naviac doplnená českým prekladom relatívnej časti Modrej knihy CIBJO (závezné pokyny a zásady pre predaj drahých kameňov a českých slov)

Kniha obsahuje 329 strán, 750 obrázkov, kriedový papier.

 

Tu v predaji, CENA 55,- EUR s DPH (10 %), vrátane poštovného a balného,

Knihu posielame na dobierku - Sl. pošta, doručenie do 3 dní.

NA SKLADE 10 ks

 

objednávkový formulár 

 

  

UKÁŽKY Z KNIHY

  • Kapitola BARVA

  • Kapitola ČISTOTA

  • Kapitola BRUS

  • Kapitola HMOTNOST

  • Kapitola IMITACE

 

Šperky s diamantmi

Zásnubné prstene s diamantom
Náušnice s diamantmi
Prívesky s diamantmi

online shop

overiť cenu diamantu alebo diamantového šperku

Zdieľajte s nami

Napísali o nás

život korzár webnoviny instore webnoviny

optimalizované pre tieto prehliadače

Rýchly Kontakt

Ing. Anton SCHWARTZ
tel. +421 907 996 790
e-mail : schwartz@schwartz.sk

Štatistiky

Počet zobrazení obsahu : 545402

Kto je online

Aktuálne máme na stránkach 6 návštevníkov